Teenindus - Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist!
KÕIK AUTOD
S60S80S90V40V60V90V90CCXC40XC60XC70XC90
KÕIK AUTOD
MENÜÜ

Uute kõrgtehnoloogiliste Volvode hooldamiseks ei piisa enam kuldsetest kätest ja autotõstukist. Kvaliteetse ja õige hooldusteenuse tagamiseks on vajalik personali pidev koolitamine, pikaajaline töökogemus ning tänapäevaste seadmetega varustatud teenindus. Meil on olemas Volvo diagnostikaseadmed, automaat-käigukasti pikaealisuse tagamiseks vajalikud hooldusseadmed ning muu tänapäevane tehnoloogia, mis võimaldab meil pakkuda kõiki Sinu autole vajalikke hooldus- ja remonditöid olgu selleks siis pirni- või mootorivahetus.

Sõltumatu Volvo spetsialistina lähtume oma hooldusteenuse ülesehituses valmistajatehase nõuetest ja standarditest, mis tagab Sinu Volvole ametliku esindusega võrdväärse teenuse. Hoolduste käigus teostame ka tarkvarade kontrolli ja uuendamist, mis on eriti oluline just viimase põlvkonna Volvo mudelite parimaks funktsioneerimiseks. Hoolduste ja remonditööde teostamisel on võimalik kasutada nii originaal- kui ka kvaliteetseid B-varuosi ja tarvikuid. Pakume laias valikus nii Volvo originaal- kui ka järelturu lisavarustust. Teostame kõiki tehase originaallisavarustuse paigaldusi koos vajalike tarkvarade installerimise ja seadistamisega.


Hindame kõrgelt ka Sinu aega mida pead kulutama hooldus- ja remonditööde teostamise kestel ning seepärast oleme loonud meie esindustesse mugavad ootealad. Meie business-lounge pakub Sulle muuhulgas töötegemise võimalust ning sealt ei puudu ka mugavad tugitoolid, kiire WiFi ühendus ning kuum kohv või tee. Soovi korral pakume Sulle ka teenindus-tööde teostamise ajaks asendusautot. Uuendame oma asendusautode valikut pidevalt ning meie müügisalongist leiad alati põnevaid uusi mudeleid millega proovisõit on puhas nauding.


Võta meiega ühendust — anname hea meelega infot hooldus- ja remondivõimaluste kohta ning leiame üheskoos Sulle parima lahenduse.

Miks hooldada autot import autos?

Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - icon

Kvaliteetsed originaal ja B varuosad

Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - icon

Jälgime volvo nõudeid ja standardeid

Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - icon

Kasutuses tänapäevane tehnoloogia

Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - icon

Vilunud kogemustega personal

BRONEERI AEG

IMPORT AUTO TALLINN
Peterburi tee 2D, 11415 Tallinn
E–R 09.00–17.00
IMPORT AUTO PÄRNU
Tallinna mnt 91A, 80010 Pärnu
E–R 09.00–17.00

Sõiduki andmed

Sinu andmed

Soovitud aeg