Liising - Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist!
KÕIK AUTOD
S60S80S90V40V60V90V90CCXC40XC60XC70XC90
KÕIK AUTOD
MENÜÜ

Aitame leida just Sulle sobiva finantseerimislahenduse ning pakume võimalust soetada uus sõiduk kasutades liisingut. Olles koostööpartnerid kõigi suuremate Eesti liisingfirmadega tagame kiire ja sujuva koostöö osapoolte vahel ning alati parima pakkumise kliendi jaoks. Liisingutaotlus on võimalik täita otse meie kodulehel või autosalongis, kus soovi korral nõustame Sind lahendi valikul ning abistame taotluse täitmisel.

Peale sobiva pakkumise saamist saab liisinglepingud allkirjastada digitaalselt või meie juures kohapeal enne auto kättesaamist. Meie hoolitseme ka selle eest et liisitav sõiduk saaks liisingfirma nõuetekohaselt registreeritud ja kindlustatud. Lihtsalt vali endale sobiv sõiduk ja jäta ülejäänu meie hooleks!

Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - SwedbankImport Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - Coop bankImport Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - LHV bankImport Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - Luminor bankImport Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - Coop pankImport Auto, sõltumatu Volvo spetsialist - Unicredit

ÜLDTINGIMUSED

  • Omafinantseering alates 10%
  • Liisinguperioodi maksimaalne pikkus on 84 kuud
  • Jääkväärtus kuni 30%
  • Intressimäär sõltub nii kliendist kui ka varast
  • Lepingutasu 1–1,5% vara hinnast
  • Vara tuleb kindlustada liisingufirma poolt aktsepteeritud kindlustusfirmas

TÄIDA LIISINGUTAOTLUS

SOOVITAVAD TINGIMUSED

VÕI

Vali sõiduk

Kuumakse:0

TAOTLEJA ANDMED

Ettevõtetel on vajalik lisada taotlusele ettevõtte viimase 6 kuu bilanss ja kasumiaruanne. Vajalikud dokumendid saab lisada täidetud liisingutaotlusele, edastada meile või otse liisingfirmale.
Eraisikutel on taotluse täitmiseks vajalik pildiga dokument ning oma põhisissetuleku panga viimase 6 kuu konto väljavõte (vajalik vaid juhul kui sissetulek ei laeku samasse panka kust liisingut taotlete).
Bilanss
Kasumiaruanne

TAOTLUSE EDASTAMINE