Heico Sportiv - Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist!
KÕIK AUTOD
S60S80S90V40V60V90V90CCXC40XC60XC70XC90
KÕIK AUTOD
MENÜÜ

Kutse enamale individuaalsusele

HEICO SPORTIV

See on just Sulle kui soovid olla omanäoline ja erineda tavalisest „hallist massist“. HEICO SPORTIV tootevalikus on ligikaudu 500 eksklusiivset toodet kõigile tänastele Volvo mudelitele. Pakume tuningut alustades mootori võimuse tõstmisest, disain valuvelgedest, sportsummutitest, sportveermikust ja -piduritest kuni auto välis- ja sisedisainelmentideni. Arendatud entusiasmi ja kirglikkusega, toodetud tasemel mis rahuldab kõige nõudlikuma tootja standardid ning testitud ja homologeeritud vastavalt Saksamaa ja Šveitsi rangetele seadustele.

Import Auto on Heico Sportiv tuninguga aktiivselt tegelenud aastast 2008, kui paigaldasime oma esimese E-Motion mootorituuningu. Autoks oli tookord Volvo V70 T6 AWD. Meie esimene kokkupuude Heicoga oli tegelikult juba varem, aastal 2006, kui tarnisime kliendile Saksamaalt Volvo S60R AWD sportliku tippmudeli, millele oli pagaldatud täielik Heico tuuning. Tulemus oli nii kliendi kui meie jaoks sedavõrd muljetavaldav et otsustasime teemaga juba süvitsi tegelema hakata. 2013. aastast on Import Auto Heico Sportiv kaubamärgi ametlik maaletooja ja esindaja Eesti Vabariigis. Oleme aastate jooksul isikupärastanud palju Volvosid ning nende omanike rahulolu peegeldab eelkõige toodete sportlikku, innovaatilist ja läbimõeldud disaini, kõrget kvaliteeti ning pikaajaliselt testitud sobivust ja ohutust Volvole.

TELLI HEICO TUUNING MEILT

TELLI HEICO TUUNING MEILT

HEICO SPORTIV on juhtiv ja valitud Volvo tuunija, sõltumatu ja oma identiteediga

Koostöö Volvoga algas juba 1972 aastal kombineerudes Volvo esindusest, Volvo mootorspordi võidukast meeskonnast ja eksklusiivsete Volvo tuuningtarkvarade tootmisest. Kõik see teeb HEICO SPORTIVi maailmas ainulaadseks.

Volvo Car Germany GmbH, Volvo Automobile AG (Šveits) ja Volvo Car Overseas Corporation on valinud HEICO SPORTIVi ametlikuks partneriks sõidukite tuunimisel. Need soovitused on kinnituseks HEICO SPORTIVi süstemaatilisele pühendumusele ettevõtte väärtustesse, milleks on tipptase, traditsioonid ja autentsus. Need väärtused kajastuvad ka iga toote arenduses ja turunduses.


Sportlik ja silmatorkav, kuid mitte kunagi pealetükkiv välimuses. Kompromissitu kvaliteet ja disain. Las HEICO inspireerib Sind Volvo omanäoliseks muutmisel.

Meie poolt pakutavad HEICO SPORTIV autod

KÜSI PAKKUMIST

Peale vormi täitmist võtame sinuga ühendust 3 tööpäeva jooksul