Firmast - Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist!
KÕIK AUTOD
S60S80S90V40V60V90V90CCXC40XC60XC70XC90
KÕIK AUTOD
MENÜÜ

Firmast

Import Auto – Sinu sõltumatu Volvo spetsialist!

Sõltumatu spetsialistina pakume Eesti automaastikul ainulaadset valikut Volvo sõiduautosid, hooldus- ja remonditeenust, varuosi ja lisavarustust ning oleme Heico Sportiv tuuningu ametlik maaletooja. 15-aasta pikkune kindlale margile spetsialiseerumine annab meile julguse väita, et oleme Volvo spetsialistid ning saame oma teadmiste ja kogemustega olla Sulle usaldusväärne partner.

Tõeliste Volvo fännidena pakume oma klientidele täisteenust nii nagu me sooviksime, et seda meile endile osutataks. Oleme pühendunud leidmaks sõidukeid, mis täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Olles kindlad meie sõidukite kvaliteedis, anname neile omalt poolt kuni 3 aasta pikkuse Import Auto lisagarantii.


Volvo entusiastid juba teavad meie esindust Pärnus, Tallinna maantee 91a. Alates juunist 2019 avame uue esinduse ka Tallinnas, Peterburi tee 2d. Meie autosalongidest leiad nii tehasegarantiiga uusi kui ka uueväärseid vähekasutatud Volvosid. Lisaks pakume ka Heico Sportiv tuuninguga tõeliselt unikaalsed Volvosid.


Meie missiooniks on pakkuda kliendile kindlustunnet, seadmata seejuures odavaimat hinda alati esikohale.