Avaleht - Import Auto, sõltumatu Volvo spetsialist!
KÕIK AUTOD
S60S80S90V40V60V90V90CCXC40XC60XC70XC90
KÕIK AUTOD
MENÜÜ

Elus edasi. Sõltumatult.

Oma tee valid Sa elus ise. Meie aitame sul valida selle läbimiseks kõige sobivama Volvo. Tere tulemast sõltumatu Volvo spetsialisti uude Tallinna esindusse Peterburi tee 2d.

VOLVO TEENINDUS
Oleme spetsialiseerunud Volvo sõiduautode hooldusele ja remondile. Oma tegevuses lähtume valmistajatehase nõuetest ja standarditest, mis tagab Sinu autole ametliku esindusega võrdväärse teenuse.
HEICO SPORTIV
See on just Sulle kui soovid olla omanäoline ja erineda tavalisest „hallist massist“. HEICO SPORTIV tootevalikus on ligikaudu 500 eksklusiivset toodet kõigile tänastele Volvo mudelitele.

SINU SÕLTUMATU VOLVO SPETSIALIST!

IMPORT AUTO

Sõltumatu spetsialistina pakume Eesti automaastikul ainulaadset valikut Volvo sõiduautosid, hooldus- ja remonditeenust, varuosi ja lisavarustust ning oleme Heico Sportiv tuuningu ametlik maaletooja. 15-aasta pikkune kindlale margile spetsialiseerumine annab meile julguse väita, et oleme Volvo spetsialistid ning saame oma teadmiste ja kogemustega olla Sulle usaldusväärne partner. Tõeliste Volvo fännidena pakume oma klientidele täisteenust nii nagu me sooviksime, et seda meile endile osutataks.

Meie autosalongidest leiad nii tehasegarantiiga uusi kui ka uueväärseid vähekasutatud Volvosid. Lisaks pakume ka Heico Sportiv tuuninguga tõeliselt unikaalseid Volvosid. Oleme pühendunud leidmaks sõidukeid, mis täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Olles kindlad meie sõidukite kvaliteedis, anname neile omalt poolt kuni 3 aasta pikkuse Import Auto lisagarantii.