Heico Sportiv

Kutse enamale individuaalsusele


See on just Sulle kui soovid olla omanäoline ja erineda tavalisest „hallist massist“.
HEICO SPORTIV tootevalikus on ligikaudu 500 eksklusiivset toodet kõigile tänastele Volvo mudelitele. Pakume tuningut alustades mootori võimuse tõstmisest, disain valuvelgedest, sportsummutitest, sportveermikust ja -piduritest kuni auto välis- ja sisedisainelmentideni. Arendatud entusiasmi ja kirglikkusega, toodetud tasemel mis rahuldab kõige nõudlikuma tootja standardid ning testitud ja homologeeritud vastavalt Saksamaa ja Sveitši rangetele seadustele.

 

HEICO SPORTIV on juhtiv ja valitud Volvo tuunija

– sõltumatu ja oma identiteediga. Koostöö Volvoga algas juba 1972 aastal kombineerudes Volvo esindusest, Volvo mootorspordi võidukast meeskonnast ja eksklusiivsete Volvo tuuningtarkvarade tootmisest. Kõik see teeb HEICO SPORTIVi maailmas ainulaadseks.

Volvo Car Germany GmbH, Volvo Automobile AG (Sveitš) ja Volvo Car Overseas Corporation on valinud HEICO SPORTIVi ametlikuks partneriks sõidukite tuunimisel. Need soovitused on kinnituseks HEICO SPORTIVi süstemaatilisele pühendumusele ettevõtte väärtustesse, milleks on tipptase, traditsioonid ja autentsus. Need väärtused kajastuvad ka iga toote arenduses ja turunduses.

Sportlik ja silmatorkav, kuid mitte kunagi pealetükkiv välimuses. Kompromissitu kvaliteet ja disain. Las HEICO inspireerib Sind Volvo omanäoliseks muutmisel.